8653 VERDE SALVAN
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 8653 |
| Color | GREEN |
| Bundle | 6 |
| Type | GRANITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 5 |
| Length | 295cm / 116inch |
| Height | 164cm / 65inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 1745kg |